Регіональні відділи - Краматорський відділ
____________________________________________________________

Краматорський відділ з метрології

У Краматорському відділі з метрології ДП «Донецькстандартметрологія» працює кваліфікований і досвідчений персонал.

До складу Краматарського відділу з метрології та науково-технічних послуг входять наступні групи:

Сучасна еталонна база Краматорського відділу має документально підтверджену простежуваність до національних еталонів.

 

Лазерний цифровий фототахометр АТТ-6000

Краматорський відділ з метрології виконує роботи з повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології відповідно до свідоцтва про уповноваження № ПК-31-2019 від 03 липня 2019 р., за наступними видами вимірювань:

 • L – довжина (метроштоки, рулетки вимірювальні, міри довжини штрихові, дефектоскопи магнітні, нівеліри оптико-механічні та електронні, рейки нівелірні, теодоліти, лінійки вимірювальні, метри брускові та складні та інші).
 • M – маса та пов'язані з нею величини (резервуари, дозатори, автоцистерни, колонки паливороздавальні, гирі, ваги автомобільні, вагонні та загального призначення, водолічильники крильчасті та турбінні, лічильники газу побутові, гігрометри, манометри кисневі, вимірювачі артеріального тиску та інші).
 • EM – електрика та магнетизм ( лічильники електричної активної та реактивної енергії електронні трифазні, багатотарифні, багатофункціональні, лічильники електричної енергії однофазні/трифазні індукційні, вольтметри, мультиметри, амперметри, ватметри, міри електричного опору, кліщі струмовимірювальні, вимірювачі ланцюга фаза-нуль, магазини електричного опору, мегомметри, омметри, трансформатори струму, потенціометри, монітори пацієнта, пульсоксиметри, кардіодефібрилятори, електрокардіографи та інші).
 • AUV –ультразвук (апарати ультразвукові діагностичні, монітори фетальні).
 • PR – фотометрія (фотоелектроколориметри, фотометри загального призначення та медичні, спектрофотометри, рефрактометри та інші).
 • T – термометрія (термометри скляні, манометричні, цифрові, психрометри аспіраційні, теплолічильники, теплообчислювачі, термоперетворювачі опору, перетворювачі термоелектричні, логометри, мілівольтметри, мости, потенціометри, та інші).
 • TF – час і частота (секундоміри механічні, електронні та інші).
 • QM – хімія (кількість речовин) (іонометри, рН-метри лабораторні, електроди для потенціометричних вимірювань, аналізатори концентрації компонентів у рідинах та твердих матеріалах та інші).

Осцилограф цифровий запам’ятовуючий SDS1204CFL

Краматорський відділ з метрології також проводить роботи з :

 • перевірки метрологічних характеристик ЗВТ за умови, що цей засіб вимірювальної техніки використовується поза сферою законодавчо регульованої метрології та перебуває в експлуатації;
 • вимірювання технічних характеристик випробувального обладнання;
 • контроль вихідних параметрів медичного обладнання.

Портативний вимірювач шорсткості Time 3200