Конкурси /виставки - Виставка-конкурс дитячого малюнку
____________________________________________________________

Всеукраїнський виставка-конкурс дитячого малюнку
«Я хочу жити в якісному світі»

У рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів , робіт , послуг) - «100 кращих товарів України » вже стало доброю традицією проводити Всеукраїнську виставку конкурс дитячого малюнка « Я хочу жити в якісному світі». І це не просто конкурс , це - творче , чітко сформульоване світогляд маленьких українців про якість продуктів , товарів , робіт і послуг - а значить ясне дзеркальне відображення якості нашого життя і нашого майбутнього. На регіональному етапі взяли участь 99 робіт юних художників , 9 з яких зайняли перше місце і направлені в м.Київ для участі в національному етапі .

У рамках Всеукраїнського  конкурсу якості «100 кращих товарів України» уже 10  рік в Україні проходить Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». Мета проведення конкурсу ясна й зрозуміла всім: він сприяє формуванню й розвитку в дитячій свідомості асоціативної уяви про якість і безпеку продукції.

У ювілейному, 2013 року розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 року  № 89 виставці «Я хочу жити в якісному світі» присвоєно статус Національного.

Географія конкурсу охопила всю Україну. На суд журі будуть винесені малюнки талановитих дітей віком від 5 до 17 років. На регіональному рівні організатором конкурсу виступає ДП «Донецькстандартметрологія».

Запрошуємо юних художників Донецького регіону взяти участь у виставці-конкурсі «Я хочу жити в якісному світі» в 2013році!

Відповідно до

та з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку “Я хочу жити в якісному світі” (далі – виставка-конкурс).

Ця виставка-конкурс проводиться в рамках Європейського тижня якості. З малих років діти розуміють, наскільки важливо споживати якісні товари, пити якісну воду, їсти якісні продукти. І це чудово, що наше молоде покоління вже зараз починає піклуватися про гідного життя і гідне майбутнє нашого народу.

Географія конкурсу охопила всю Україну. На суд журі винесені малюнки талановитих дітей усіх областей у віці від 5 до 17 років. На регіональному рівні організатором конкурсу виступають Центри стандартизації, метрологія та сертифікації.


У рамках Всеукраїнського конкурсу якості «100 кращих товарів України» уже дев'ятий рік в Україні проходить Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». Мета проведення конкурсу ясна й зрозуміла всім: він сприяє формуванню й розвитку в дитячій свідомості асоціативної уявлення про якість і безпеки продукції.


10 жовтня 2012 року відбулося засідання Регіонального конкурсного журі (РКЖ) 9-ї Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» в 2012 році, на якому були визначені переможці регіонального рівня виставки-конкурсу.

Засідання проходило під керівництвом голови регіональної конкурсної комісії Ісаєнка Михайла Геннадійовича. У своєму виступі він відзначив велику виховну й просвітницьку роль виставки-конкурсу дитячого малюнка, актуальність питань і тем, які піднімають діти, відображаючи й описуючи ті або інші події нашого життя. І підкреслив, що вже в котрий раз юні художники продемонстрували свій яскравий талант і неабиякі здібності, тому надзвичайно складно визначити переможців, адже всі представлені роботи заслуговують на увагу.

Переможці визначалися серед учасників виставки-конкурсу Донецької області в трьох вікових категоріях (5-8, 9-12, 13-17 років) по номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми - архітектори якісного світу» і «Кращий плакат на споживчу тематику». Радує те, що дуже багато робіт у віковій категорії від 5 до 8 років. Діти із самого раннього віку розуміють усю значимість проблеми, яка підіймається в даному конкурсі, а це значить що майбутнє покоління буде більш відповідально ставиться до якісних продуктів і послуг, а значить і до якості нашого життя.

Серед 92 робіт, які цього року були представлені на конкурс юними художниками Донецької області були відібрано 9 кращих, які направлені до Києва для участі в національному етапі.

Керівництво Мінекономрозвитку не залишає без уваги  юних дарувань і завжди нагороджує переможців коштовними подарунками. Цього року кращою визнана робота Чупахіної Анастасії (г Єнакієве) «Будуймо якісне життя з розумом та серцем» у номінації «Ми архітектори якісного світу». Юна художниця була нагороджена коштовним призом (телевізор), книгами від спонсора Конкурсу фірми Гран-Т і, звичайно ж, грамотою. Інші учасники національного етапу були відзначені грамотами. Серед них:

  • Карташова Дарина
  • Багішова Арзу
  • Вєдєнін Сергій
  • Белоусова Анжеліка
  • Журавльова Альона
  • Булах Андрій
  • Чупахіна Анастасія
  • Пономарьов Данило