Конкурс якості-2014 стартував

В Донецькому Регіоні стартує Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2014 році

детальніше

Увага!

До відома українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн-членів Митного союзу щодо необхідності дотримання вимог технічних регламентів країн-членів Митного союзу.

 

детальніше

Запрошуємо на церемонію нагородження Конкурсу

Запрошуємо взяти участь у церемонії нагородження учасників 10-го ювілейного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», яка відбудеться 4 жовтня 2013 року в Донецькому національному академічному українському музично-драматичному театрі (83055, м. Донецьк, вул. Артема, 74а). 
 
детальніше

Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації

Повідомляємо, що з 22 жовтня 2013 року розпочинається навчання на базі ДП «Донецькстандартметрологія» фахівців підприємств та організацій за кваліфікаціями :
1. "Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки ... величин";
2. "Метрологічне забезпечення виробництва".
детальніше

 

Засідання Регіональної конкурсної комісії «100 кращих товарів України»

25.06.2013 р. Відбулось засідання Регіональної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2013 року.
детальніше

 

Співпраця з вищими навчальними закладами

11-12 червня в стінах ДП «Донецькстандартметрологія» відбувся виїзний захист дипломних робіт випускниками Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського. Даний захід став ще одним кроком на шляху співпраці між поглибленими теоретичним знаннями ВНЗ і великим практичним досвідом організацій, що активно функціонують в економічній системі Донецького регіону.

 

детальніше

Cемінар: «Важливість калібрування і простежуваності для торгівлі з країнами ЄС»

 

30 травня в рамках проекту Twinning «Подальше посилення діяльності Національного агентства з акредитації України (НААУ) згідно європейської практики» на базі ДП «Донецькстандартметрологія» Національним агентством з акредитації України (НААУ) проводитиметься семінар: «Важливість калібрування і простежуваності для торгівлі з країнами ЄС». Доповідачі: А.В. Чекалін, д-р Стюарт Девідсон, д-р Девід Робінсон.

детальніше

Щодо проведення 10-го ювілейного Конкурсу «100 кращих товарів України»

Інформуємо Вас, що 23 квітня 2013 року відбулося засідання Головної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», на якому було розглянуто ключові питання з організації та проведення Конкурсу в 2013 році.

детальніше

Про підвищення кваліфікації метрологів

Державне підприємство "Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП Донецькстандартметрологія") з квітня 2013 року розпочинає проведення семінарів для керівників, професіоналів, фахівців метрологічних служб підприємств та організацій Донецької області за темою "Метрологічне забезпечення виробництва". Семінар проводиться силами професорсько-викладацького складу кафедри фізики нерівноважних процесів, метрології та екології Донецького національного університету та філії цієї кафедри на базі ДП "Донецькстандартметрологія".

детальніше

Урочиста церемонія нагородження конкурсу Донецької ТПП «Золотий Меркурій»

25 березня 2013 р. у Донецькій ТПП відбулося Діловий прийом членів Донецької ТПП і  урочиста церемонія нагородження конкурсу Донецької ТПП «Золотий Меркурій». Далі надаємо інформацію про конкурс й переможців конкурсу «Золотий Меркурій».

детальніше

Про оцінку об´єктів у матеріальній формі

Повідомляємо, що Державне підприємство „Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” надає новий вид послуг – оцінка об´єктів у матеріальній формі, тобто оцінка машин та обладнання, колесних транспортних засобів, нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них.  Сертифікат суб´єкта оціночної діяльності виданий Фондом державного майна України 15 лютого 2013 р. за № 14349/13.

детальніше
1     2    3