Технічні умови і стандартизація
____________________________________________________________

Технічні умови та стандартизація

Центр проводить роботи з експертизи технічних умов , що розробляються та впроваджуються підприємствами.

Ретельна експертиза технічних умов проводиться на відповідність чинного законодавства, державних, міждержавних, міжнародних стандартів та класифікаторів. Такий підхід гарантує введення в обіг актуальних та виважених нормативних документів.

Крім того підприємство надає довідково-інформаційні послуги та виконує тематичний пошук нормативної інформації.

Повідомлення щодо перевірки, перегляду та скасовування галузевих нормативних документів

До уваги підприємств, які застосовують у своїй діяльності галузеві нормативні документи!

Згідно з Розділом VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про стандартизацію» стандарти, кодекси усталеної практики та технічні умови, прийняті центральними органами виконавчої влади до набрання чинності цим Законом, а також галузеві стандарти (ОСТ) та прирівняні до них інші нормативні документи колишнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік, галузеві стандарти України (ГСТУ) (далі - галузеві НД) застосовуються до їх заміни на технічні регламенти, національні стандарти, кодекси усталеної практики чи скасування в Україні, але не більш як 15 років з дня набрання чинності цим Законом.

Протягом 15 років з дня набрання чинності цим Законом центральні органи виконавчої влади мають право у відповідних сферах діяльності та в межах своїх повноважень перевіряти, переглядати та скасовувати галузеві НД.

За наявності пропозицій щодо перевірки, перегляду та скасовування галузевіх НД, просимо надати їх відповідним органам виконавчої влади, які затвердили ці НД.

ПОВІДОМЛЕННЯ